Samsun harika bayan Çiğdem

Samsun harika bayan Çiğdem
Selamlar, benim yazdıklarımı okuyan herkese mutlu günler diliyorum. Hiçbir zaman karşımda bulunan büyüğüm ya da küçüğüm kadın olsun erkek olsun hiç kimseye saygısızlık yapmadım. Yapmayacağımı da belirtmek isterim. Zamanımızı geçireceğimiz için, özel olan anı paylaşabilmemiz için birbirimizi tanımamız ve birbirimize güvenmemiz neticesinde bir arkadaşlığımız başlayacağını belirtmek isterim. Bunu düşünmeyen ve tabi ki istemeyen erkeklere hiçbir şekilde ve şartta özel bir ilişki yaşatamam.

Benim için insanların dış görünümü önemlidir. Ben minyon bir kadınım ve bu sebeple de benimle olacak erkeklerin çok aşırı uzun ve tabi ki aşırı kaslı iri yarı olmalarını kesinlikle tercih etmem. Bakımsız olan, kendisine bakmayan ve kötü kokulu bir erkekle de olmam. Tabi ki sizin yanınızdan çok kibar bir şekilde ayrılırım. Ama bu durum olmaması ve zamanımızı boşa harcamamak için yapmamız gereken kesinlikle mutluluğu yaşamak adına Samsun Escort Bayan olarak benim burada yer aldığımı ve birlikte sıradanlıktan çok uzak olan özel ilişkilerde kalarak çok mutlu bir ilişki olması isteğimden buradayım.

Nasıl bir erkek aradığımı merak edenler için saygıda asla kusurum olmadığı gibi bana çok saygılı olması en önceliğimdir. Tabi ki ilgilendiğim her erkekle özel görüşmelerim illa yatak içerisinde mutlu sonla kalmayabilirim. Benim anlaştığım kadar tabi ki ten uyumunda önemini belirtmek isterim. Bunlar sizlerde olması durumunda hep özel ve mutlu oluruz.